Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Fotel elektryczny z pamięcią, problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Fotel elektryczny z pamięcią, problem

    Lista:
    1. FishPL - logo na grill - 1 szt.
    2. Opermon - logo na grill - 1szt
    3. Boobass - logo na grill - 1szt
    4. georgg - logo na grill - 1szt
    5. BiDi01 - logo na grill - 1szt logo na tył - 1 szt
    6. Stix - logo na grill - 1 szt
    7. arekrsl1 - logo na grill - 1 szt
    8. rafalkry - logo na grill - 1 szt, logo na tył - 1 szt
    9.Likoss - logo na grill - 1 szt
    10. Casuper - logo na grill - 2szt.
    _________________

  • #2
    [O2] Fotel elektryczny z pamięcią, problem

    Zauważyłem że w fotelu kierowcy nie można ustawić tak wysoko jak w fotelu pasażera podbicia pod uda (czy jakoś tak), to normalne czy coś mogło zblokować silnik? W dół idzie elegancko ale podczas podnoszenia jest wrażenie jakby coś go zblokowało. Druga sprawa to pamięć: Mam zapamiętane 3 programy przez poprzedniego właściciela i nie mogę zaprogramować swoich :/

    Komentarz


    • #3
      [O2]

      z zasady fotel kierowcy jest bardziej "dobity" niż fotel pasażera

      podłącz VAGa i zobacz czy nie ma żadnych błędów, ale bardziej prawdopodobne, że silniczek się kończy

      jak programujesz?
      nie zapominasz po ustawieniu, że trzeba zapisać program??
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Auto raczej ma mały przebieg i nie jest zmęczone, sam nie wiem czy to we własnym zakresie rozebrać i zobaczyć czy oddać do ASO na sprawdzenie. Właśnie o to chodzi że staram się zaprogramować swoje ustawienie ale nie chce Już próbowałem różnych sposobów i najczęściej po wciśnięciu np przycisku 1 ustawia się poprzedni program :/ w VAGu zero problemów.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez luke84
          Już próbowałem różnych sposobów i najczęściej po wciśnięciu np przycisku 1 ustawia się poprzedni program
          ale jak TY programujesz?
          zgodnie z instrukcją i to nie przynosi efektu?
          czy na "czuja"?
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Robię tak jak w instrukcji czyli na zapłonie ustawiam po swojemu wciskam przycisk SET a następnie przycisk 1. Powinien pojawić się sygnał dźwiękowy ale zamiast tego fotel ustawia się do wcześniej przypisanych ustawień :/

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X